MENU

     Україна заборонила ввезення овець і кіз з Нідерландів через реєстрацію на території цієї країни захворювання овець Ку-лихоманкою.
Згідно з повідомленням Державного комітету ветеринарної медицини України, заборона введена після отримання відповідного повідомлення Міжнародного епізоотичного бюро.
Крім цього, Держкомветмедицини дозволив ввезення у країну свиней та продукції із цієї свинини з Норвегії, Великої Британії та Північної Ірландії.
Комітет зазначає, відповідно до офіційного повідомлення Міжнародного епізоотичного бюро ризик занесення з цих країн вірусу A/H1N1 з тваринницькою продукцією відсутній.
Україна заборонила ввезення продукції свинарства з Норвегії 23 листопада 2009, з Великої Британії та Північної Ірландії 29 вересня минулого року.
"Інтерфакс-Україна"
 
 
 
Джерело: Пропозиція
Просмотров: 4541 | Добавил: panchoha | Дата: 11.02.2010 | Комментарии (0)

     Агропромислові компанії України можуть значно посилити свою присутність на ринках європейських країн. Цьому значною мірою сприятиме можливий дозвіл на ввезення в Європейський Союз української курятини. Таку думку висловив фінансовий аналітик групи компаній (ГК) "Сінком" Андрій Патіота.
За його словами, імовірність того, що вже в червні - липні 2010 р. обмеження, які на сьогодні існують для українських експортерів курятини в ЄС, будуть зняті. Так, згідно з його інформацією, у травні 2010 р. буде проведено повторне інспектування українських виробників продукції птахівництва. Європейські експерти вже проводили інспекцію української курятини в червні 2009 р., проте їх результати не привели до допуску вітчизняного бізнесу на ринки ЄС.
Можливе скасування заборони на експорт, на думку А. Патіоти, призведе до виділення виробничникам України квоти на ринку Євросоюзу в обсязі 100 тис. тонн курятини на рік (при загальному обсязі ринку близько 12 млн тонн ... Читати далі »
Просмотров: 1211 | Добавил: panchoha | Дата: 11.02.2010 | Комментарии (0)

        Україна й Білорусь вивчають доцільність створення спільної продовольчої білорусько-української продовольчої компанії (торгового дому) для організації поставок м'ясної й молочної продукції на ринки кожної із країн.
Про це сказано в повідомленні департаменту зовнішньоекономічного співробітництва Міністерства аграрної політики. Це питання обговорювалося на засіданні українсько-білоруської робочої групи в Бресті (Білорусь).
Сторони не прийшли до якогось результату й домовилися продовжити вивчення питання, при цьому залучити до нього представників регіонів обох країн. На засіданні був обговорений спільний план заходів на 2010-2011 роки, що спрямований на поглиблення кооперації, на створення й підтримку спільних підприємств з переробки сільськогосподарської й харчової продукції регіонів обох країн.        
       Крім того, з ініціативи української сторони ... Читати далі »
Просмотров: 1079 | Добавил: panchoha | Дата: 11.02.2010 | Комментарии (0)